Seneca : „Non schoale sed vitae discimus. - Neučíme se pro školu, ale pro život.“

rozvrh hodin

Třída: II.                           Třídní učitel:  Dana Balcerová                            Učebna: II. tř.

Rozvrh hodin                3. – 5. stupeň     od 30.11.

 

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Pondělí

Č

M

Č

Vv

11.00 šj

Sp

 

 

 

Vyučující

Balcerová

Balcerová

Balcerová

Balcerová

Balcerová

 

 

 

Úterý

Č

M

Tv

A1/A2

12.00 šj

Jordáková

 

 

 

Vyučující

Balcerová

Balcerová

Pokorná

Chalupová-ŠD./

Adamová-2.tř

 

 

 

 

Středa

Č

M

Prv

Č

12.00 šj

Jordáková

 

 

 

Vyučující

Balcerová

Balcerová

Balcerová

Balcerová

 

 

 

 

Čtvrtek

Č

M

Č

Tv

11.00 šj

 

 

 

 

Vyučující

Balcerová

Balcerová

Balcerová

Pokorná

 

 

 

 

Pátek

Č

M

Prv

Č

Hv

12.15 šj

 

 

 

Vyučující

Balcerová

Balcerová

Balcerová

Balcerová

Balcerová

 

 

 

 

Počet hodin celkem: 22 hodiny                                                                                     

 

                                  2020 - 21

Rozvrh na první pololetí je upravený z důvodu plaveckého výcviku.

Ve druhém pololetí bude rozvrh jiný, jak je naznačeno.

1. hodina Tv = plavání

2. hodina Tv = probíhá v obvyklém režimu ve čtvrtek

 

1.hodina

7:55-8:40   

2.hodina

8:50-9:35   

3.hodina

10:00-10:45    

4.hodina

10:55-11:40

5.hodina

11:50-12:35

Pondělí  

Č

M

Č

VV

Sp

Úterý

Č

M

Č 2. pololetí Tv

A

 

Středa

Č

M

Prv

plavání

2. pololetí Č 

plavání

Čtvrtek

Č

M

Č

Tv

 

Pátek

Č

M

Prv

Č

Hv

 

Tělesná výchova:  vyučuje Mgr. Jitka Pokorná

Angličtina: rozdělení do skupin

1. skupina - vyučuje Mgr. Jana Adamová

Dittrich, Frajer, Jakubcová, Kosáček, Křepinská, Prošek, Rysková, Urksová,

Vondrušková,  Šírková

2. skupina - vyučuje Bc. Ivana Chalupová

Drastilová, Hlavsová, Jirkovská, Jungmannová, Kánský, Králíček, Kostková, Melen,

Perglerová, Řádová, Vypušťáková, Žižková

 
© prvnaci.wobo.cz - vytvořte si také své webové stránky